Happy Clouds

Android için Eğitici Çocuk Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.5 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Underwater Apps
Happy Clouds oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Happy Clouds oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Happy Clouds oyununu Android tabanlı cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınızın boş zamanlarını hem eğlenebileceği hem de eğitici özelliklere sahip olan bir oyun ile değerlendirmesini sağlayabilirsiniz. Oyunun renkli 3D grafikler kullanılarak hazırlanmış olası dünyanın dört bir yerindeki çocuk oyun severlerimizin bu oyunu çok severek oynamasını sağlıyor. Eminim ki sizin de çocuğunuz bu oyunu oynamaktan çok keyif alacaktır.

Happy Clouds oyununda çocuklarınız birbirinden canlı renklere sahip olan ve gökyüzünde özgürce uçuşan balonların aralarındaki farkı tespit etmeye çalışacak. Bu balonlardan hangilerinin mutlu, hangilerinin mutsuz olacağını bulmaya çalışacak. Bu sayede de dikkat mekanizması ve hafızası kuvvetlenecek. Çocuklarınızın çok severek oynayacağı ve kişisel gelişim sağlayabileceği bu oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yüklemek için tek yapmanız gereken aşağıdaki indir butonuna basmaktır.

Happy Clouds indir